Siirry sivun sisältöön
Valikko
Etusivu
Seura
Avaa
+
Sulje
-
Yhteystiedot
Avaa
+
Sulje
-
Yksinluistelun toimihenkilöt ja ryhmävastaavat
Muodostelman toimihenkilöt
PoKLin toimisto ja laskutus
Arvot
Markkinointisopimus
Tietosuojaseloste
Teroituspalvelu
Lomakkeet ja ilmoittautuminen
Toimintakäsikirja 2023-2024
Tapahtumat
Yksinluistelu
Avaa
+
Sulje
-
Ryhmät
Avaa
+
Sulje
-
K1
K2
K3
K4
AK1
AK2
Timantit
Minitimantit
Taiturit
Harrasteryhmä
Valmentajat
Ohjeita kilpailijoille
Luistelupassi
Touko- ja kesäkuun jumppaan ilmoittautuminen
Muodostelmaluistelu
Avaa
+
Sulje
-
Joukkueet
Avaa
+
Sulje
-
Celestials - juniorit
Avaa
+
Sulje
-
Harjoitusajat
Team White Pearl - noviisit
Avaa
+
Sulje
-
Harjoitusajat
Team Silver Pearl - tulokkaat
Avaa
+
Sulje
-
Harjoitusajat
Pikkuhelmet - muodostelmaluistelukoulu
Avaa
+
Sulje
-
Harjoitusajat
Ilmoittautuminen
Team Diamond Pearl - harrastejoukkue
Avaa
+
Sulje
-
Harjoitusajat
Ilmoittautuminen
Team Black Pearl - aikuiset
Avaa
+
Sulje
-
Harjoitusajat
Black Tekniikka - aikuisten tekniikkaryhmä
Avaa
+
Sulje
-
Ilmoittautuminen
Avaa
+
Sulje
-
Harjoitusajat
KKJT Alumnit
Avaa
+
Sulje
-
Harjoitusajat
Valmentajat ja ohjaajat
Avaa
+
Sulje
-
Annis Toiviainen
Jonna Pesonen
Sara Tuominen
Saana Aaramaa
Venla Hietsalo
Helmi Tyyskä
Luistelijalle
Avaa
+
Sulje
-
Muodostelman harjoitusajat
Muodostelman käsikirja
Ohjeet tapaturman sattuessa
Ilmoittautuminen joukkueisiin
Muodostelman tapahtumat
Luistelukoulu
Avaa
+
Sulje
-
Ensikertalaisten maksuton luistelukoulu
Luistelukoulun jatkoryhmä
Lisätietoa luistelukoulusta
Avaa
+
Sulje
-
Ohjeita vanhemmille
Luistelukoululaisen varusteet
Tapaturman sattuessa
Mitä luistelukoulun jälkeen?
Kevätnäytökseen ilmoittautuminen
Harjoitusajat
Avaa
+
Sulje
-
K1
K2
K3
K4
AK1
AK2
Timantit
Minitimantit
Taiturit
Harrasteryhmä
Celestials
Team White Pearl
Team Silver Pearl
Pikkuhelmet
Team Black Pearl
Black Tekniikka
KKJT Alumnit
Jäävuorot ja jäädytykset
Avaa
+
Sulje
-
Kouvolan jäähalli
Kuusankosken jäähalli
Valkealan jäähalli
Inkeroisten jäähalli
Tapahtumat
Avaa
+
Sulje
-
Näytökset
Avaa
+
Sulje
-
Viisi Legendaa 7.4.2024
Hileen unohtumaton joulu 10.12.2023
Seikkailu Tylypahkassa 1.4.2023
Avaa
+
Sulje
-
Näytöstallenne
Topi Tiikerin Ihmeellinen Joulukalenteri 17.12.2022
Talviloman tehopäivät 26.-28.2.
Tähtisarjojen ohjelmakatselmus 10.9.2023
Yksinluistelun kilpailuihin ilmoittautuminen
Avaa
+
Sulje
-
Aloituskilpailu 29.9-1.10.2023 Mikkeli
Aurinkoinen aloituskilpailu 15.-17.9 Naantali
SaTun seurakilpailu Noviiseille ja B-silmuille 14.-15.10.2023
Tähtisarjojen syyskilpailu Mikkelissä 21.-22.10.2023
Tikkurila Trophy 21.-22.10. 2023
Seniorit, juniorit, noviisit 1. lohkokilpailu (lohko 2), 27.-29.10 Kotka
ABC-Cup 2023
Tarmon Marrasluistelut 4.11.2023 Varkaus
Tähtisarjojen kutsukilpailu Valkealassa 26.11
OP Lounaismaa Cup 25.-26.11 Salo
Joulupiruetit 1.-3.12.2023 Joensuu
Seniorit, juniorit, noviisit 2. lohkokilpailu (lohko 2), 13.-14.1 Lahti
Tuhansien Tähtien Kilpailu 21.1.2024
HaminaCup-seurakilpailu 27.-28.1
Crystal Cup-tähdet 2.-4.2.2024 Mikkeli
Satun Tähtiluistelut 17.2.2024 Savonlinna
Maalispiruetit 1.-3.3.2024 Joensuu
Hyvinkään seurakilpailu junioreille ja senioreille 3.-4.2.2024
Seniorien, Juniorien, Noviisien ja A-silmujen seurakilpailu, Kotka 17.-18.2
KEVÄÄN TÄHDET 2024 -tähtisarjojen seurakilpailu 9.3.2024 Hamina
Helmipäivä 12.11.2023
Topi Tiikerin talvirieha 13.2.
Seuratuotekauppa
Kilpailut
Avaa
+
Sulje
-
Seuran järjestämät kilpailut
Avaa
+
Sulje
-
ML kansallisten sarjojen 1.kilpailu 18.-19.11.2023
Avaa
+
Sulje
-
Kisainfo
Avaa
+
Sulje
-
Kisaruokailu
Lipunmyynti
Aikataulut
Avaa
+
Sulje
-
Lauantai 18.11.
Sunnuntai 19.11.
Osallistuvat joukkueet
Avaa
+
Sulje
-
Aikuiset
Noviisit
Masters
Minorit
Juniorit
Seniorit
Tuomaristot
Tulokset
Dokumentit
Talkoolaiset
Avaa
+
Sulje
-
Talkootehtävät
Tuhansien Tähtien Kilpailu
Avaa
+
Sulje
-
Tulokset
YL Sen & Jun LK, YL Sen, Jun, SM-nov & Deb HF 9.-10.3.2024
Avaa
+
Sulje
-
Talkoot
Majoitustarjoukset
Kuusankosken jäähallin esittely
Galleria
Avaa
+
Sulje
-
Juniorit Loppukilpailu lyhyt ohjelma
Juniorit Loppukilpailu vapaa ohjelma
Seniorit Loppukilpailu lyhyt ohjelma
Seniorit Loppukilpailu vapaa ohjelma
Juniorit Hopeafinaali vapaaohjelma
KooKoo Jäätaiturit
Tapahtumat