Hallitus ja toimihenkilöt

 

KKJT:n hallitus 2020 - 2021
TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja (YL)

Helena Raski

puheenjohtajayl@pokli.fi

0445876826

Puheenjohtaja (ML)

Petra Vainio-Tykkäläpuheenjohtajaml@pokli.fi

0503707841

TalousvastaavaKirsi Aalto

rahastonhoitaja.kkjt@gmail.com

 
JäsenHanna Peltolavarapuheenjohtaja.ml@gmail.com 
JäsenAnna Hakalainenvarapj.kkjt.yksarit@gmail.com

 

Jäsen

Hanna Savelainen

hanna.savelainen@atplast.fi

 

 

 Yksinluistelujaosto 2020 - 2021

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaHelena Raskipuheenjohtajayl@pokli.fi

044 5876826

Varapuheenjohtaja, Kilpailunjohtaja

Anna Hakalainenvarapj.kkjt.yksarit@gmail.com kisat.kkjt@gmail.com040 9600564
Talousvastaava rahastonhoitaja.kkjt@gmail.com
Seurasihteeri (kausimaksu-asiat, tapahtumavastaava)Jenni Reimanjenni.reiman@gmail.com0405785926

Kilpailusihteeri

Vastaanottaa yl-kilpailukutsut sekä yl-tuomarikululaskut

Hanna Södervik-Ranta

ylkilpailusihteeri.kkjt@gmail.com

040 7136893
Tuotevastaava, somevastaava

Laura Rytinki

laura.rytinki@hotmail.com-
JääaikavastaavaHeidi Mölsä

heidi.molsa@gmail.com

-

Näytös- tapahtumatiimin jäsenTiina Udd-Kangaskolkkakersanttikaroliina@hotmail.com-
JäsenSinna Susiluotosinna.susiluoto@hotmail.com-
JäsenKatja Bäckmankatjasi@msn.com-
JäsenHanna Savelainenhanna.savelainen@atplast.fi 

 

 

Muodostelmaluistelutoimikunta 2020-2021

Tehtävä

Nimi

Sähköposti

Puhelin

Puheenjohtaja

Petra Vainio-Tykkälä

puheenjohtajaml@pokli.fi

0503707841

Varapuheenjohtaja

Hanna Peltola

varapuheenjohtajakkjt.ml@gmail.com

 

Talousvastaavat

Liisa Kunnas
Ani Kauppi

talousvastaavakkjt.ml@gmail.com

0405860608

Jaoston sihteeri

Liisa Kunnas

talousvastaavakkjt.ml@gmail.com

 

Kisatiimi

Hanna Tuominen
Marja Kuusamaa
Sara Tuominen 

mlkilpailunjohtajakkjt@gmail.com

 

Tapahtumatiimi

Maarit Lyytikäinen
Satu Lång

maarit.lyytikainen@hotmail.com

satulang@hotmail.com
 

 

Kahviovastaavat

Anna Ahola
Eveliina Lehtola

anna-maarit.ahola@kymp.net

 

Markkinointi- ja hyvinvointivastaava

Marko Mannari

marko.mannari@gmail.com

 

Muodostelmaluistelun kilpailukutsut vastaanottaa

Anna-Riikka (Annis) Toiviainen

annis.toiviainen@pokli.fi

041 3190631