Kilpailut 2011 - 12
Pvm | Kilpailu | Osallistujat |
---|---|---|
30.3.-1.4. | 10th Silver Skate, KuTa, Kuopio | Anna, Emma, Iitu, Elmira ja Roosa |
30.3.-1.4. | Spring Carnival, EVT, Pajulahti | Sinea, Ilona, Iida, Netta, Ellinoora, Janina, Viivi, Jenni, Sinna, Riina, Tiia, Anniina, Elina |
30.3. | Timanttifinaali, HTL, Hämeenlinna | Anna, Emma |
17.-18.3. | Itäisen alueen aluemestaruuskilpailut, tähtiarviointisarjat, JäTaL, Jämsä | Riina, Iida, Tiia, Emmi, Inka, Petra, Ella, Sanni, Jasmin |
10.3. | Varalan Vappis, Tampere | Viivi, Janina, Sinea, Iida, Ilona, Jenni, Sinna, Riina, Katri, Ella, Inka, Anni, Petra, Sanni, Jasmin |
25.2. | Helmipiruetit, JoKa, Joensuu Vahvistettu | Ilona, Ellinoora, Jenni, Sinea, Sinna, Anniina, Tiia, Anni, Katri, Ella, Inka |
25.2. | Aluemestaruuskilpailut, KTL, Kouvola Vahvistettu | Elmira, Roosa, Anna, Emma, Iitu |
18.2. | Noviisien 2. valintakilpailu, HSK | Elmira |
12.2. | Neste Oil -muodostelmaluistelukilpailu, PTL, Porvoo | Team Février Team Black Pearl |
12.2. | Jämsän seutu -cup ja 3. aluecup, JäTL | Anna, Emma, Iitu |
11.2. | Tintti - Mini-paraati, KouJT, Kouvola Vahvistettu | Netta, Jenni, Sinna, Viivi, Janina, Ellinoora, Riina, Sinea, Ilona, Iida,Tiia |
4.2. | Debytanttien lohko 1&2 2. valintakilpailu, Tuusulan Luistelijat (TL) | Roosa |
29.1. | 2. valintakilpailu, JyTLS, Jyväskylä | Team Février Team Black Pearl |
14.1. | Kutsukilpailut, HaTaL, Hamina | Jenni, Viivi, Ellinoora, Sinea, Anniina, Tiia, Iitu, Jasmin, Ella, Katri, Petra, Inka, Emmi |
6. - 8.1. | Froggie Cup 2012, HSK, Helsinki Vahvistettu | Tiia, Anniina, Anna, Emma, Roosa, Elmira |
6.1.2012 | Loppiaiskisat, KTL, Kouvola Vahvistettu | Sanni, Jasmin, Iitu, Sinna, Riina, Iida, Janina, Inka, Emmi, Anni, Katri, Ella, Petra |
11.12. | 1. valintakilpailu, SaiML, Lappeenranta Vahvistettu | Team Février Team Black Pearl |
3.12. | Noviisien lohko 1&2 valintakilpailu, Tuusula | Elmira |
27.11. | Kutsukilpailut, Kouvola, KTL Vahvistettu | Team Février |
26.11. | Kutsukilpailut, Helsinki, HSK Vahvistettu | Team Février |
26.11. | Debytanttien lohko 1&2 1.valintakilpailu, EVT, Vantaa | Roosa |
20.11. | Kutsukilpailut, SaTu, Savonlinna | Jenna, Jasmin, Sanni, Janina, Iida, Elina, Petra, Inka, Emmi |
19.11. | Kutsukilpailut ja Silmujen 1. aluecup, KouJT, Kouvola | Emma, Anna, Roosa, Elmira, Katri, Petra, Ella, Emmi, Inka |
6.11. | Kutsukilpailut, KuLS, Kuopio | Anna, Emma Roosa, Elmira, Jenna |
5.11. | Kutsukilpailut, HaTaL, Hamina | Iitu, Jasmin, Jenna Ella, Katri, Petra, Inka, Emmi |
30.10. | Kutsukilpailut, KoRe, Kotka | Tiia, Sinna Katriina, Anniina Emma, Anna, Iitu Sanni, Jasmin, Jenna Emmi, Inka, Ella |
16.10. | Kutsukilpailut, ML, Mikkeli | Riina, Anniina, Elina Anna, Roosa, Jasmin Emmi, Petra, Elmira |
2.10. | Kutsukilpailu, LrTL, Lappeenranta
| Katriina, Anniina Emma,Iitu Anna, Roosa, Elmira, Jasmin |
1.10. | Kutsukilpailut, KouJT, Kouvola | Sinna, Riina, Tiia |
23.-25.9. | Hyria Skating, HL, Hämeenlinna | Tiia, Sinna, Riina |