Talkoolaiset sunnuntai 16.12.
16.12.2018 SUNNUNTAIN TALKOOLAISET | ||||
Kilpailu aikataulu kilpailun kotisivuilla. Saavu talkoolaiseksi A-ovien kautta. Talkooruoka ja kahvi tarjoillaan Mairessa Huom! Kellonajat päivitetty aikataulun tarkentumisen jälkeen 6.12. | ||||
|
Tehtävä: | SU 16.12. aamu | Nimi/ryhmä | SU 16.12. iltapäivä | Nimi/ryhmä | SU 16.12. iltapäivä | Nimi/ryhmä | SU 16.12. ilta | Nimi/ryhmä |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Infotiski +levyt(1) TÄYNNÄ | 7-11 | 7-9 Hanna/Turk 9-11 Sofia ja Emma N./TPP | 11-15 | Satu/TBP Prons | 15-19:30 | Hanna/Turk |
| |
Kilpailutoimisto(3)
TÄYNNÄ
Kilpailunjohtaja(1) Akkredetointi (1)
| 7-22
7-22 7-22
| Helkku/Kult Merja /Turk Anna H/Hop Piia/Turk Helkku/Kult |
|
| ||||
Tuomarihuolehtija(1) | 8-12 | Anna H | 13-17 | Anna H | 17-20 | Anna H | ||
Luukkuvahti(1) TÄYNNÄ | 7:40-11 | Katja H/Prons | 11-15 | Mari/TBP | 15-18:20 | Heidi M/Tin | ||
Ajanottaja(2) TÄYNNÄ | 10:30-12 | Hanna/Turk Tiina/Silv | 12-15 | Pia/Hop Tatiana/Turk | 15-18:20 | Ani/TWP | ||
Videokuvaaja (1) TÄYNNÄ | 10:30-13:30 | Jussi/TSP | 13:30-16 | Jani R/Turk | 16-18:20 | Ilkka/TWP | ||
Tuloslaskenta(1-2) TÄYNNÄ | 10-12 | Satu N/Kult | 12-16 | Hanna J/Tin | 16-19 | Satu N/Kult | ||
Lääkäri + EA luistelijoille (sairaanhoitaja) (1+1) TÄYNNÄ | 7:40-12 | Sari M(L) Sanna/TPP | 12-15 | Markku/L Anna L-R/Hop/SH | 15-18:20 | Liis/L Anna L-R/Hop/SH | ||
Kuulutus (1) TÄYNNÄ | Harj 7:30-10:15 | Ilona/TPP |
kisa 10:30-15 | Riitta/Silv | kisa 15-19+ | Maarit/TBP |
| |
Musiikinsoitto (2) TÄYNNÄ | 7:30-11 | Heidi M/Tin Erika/Turk | 11-15 | Iitu/Kult Fanni/Kult | 15-19+ | Iitu/Kult Fanni/Kult |
| |
Jäänkunnostus (4) TÄYNNÄ | 8:30-12 | Aliisa/Turk Moona/TWP Helmi/TWP Ella/TWP | 13-16:30 |
Pihla/TWP Veera//TWP Minea/TWP Linda T/TWP
|
|
| ||
Mehunjakaja (2) TÄYNNÄ | 10:30-14 | Aino/Turk Sinna/Silv | 14-18:20 | Nelli/Turk Lumi/Turk | ||||
Kahvio+catering(4)
| 7-11 | Satu V Anu B Satu/Kult Milja/TPP | 11-16 | Salla/TPP Satu/Kult Tytti/TPP Jaana/TWP | 16-20 | Satu/Kult Minna/Turk Riina/TPP Anna H/Tur | ||
Arpojenmyynti/ kukkamyynti(1) TÄYNNÄ | 8-11 | Anne N/TPP | 11-15 | Heidi K/Hop | 15-19 | Heidi/Mes. | ||
Lipunmyynti(2) TÄYNNÄ | 8-13 | Marja/TSP AnneT/TSP |
| 13-18 | Ani/TSP Nina/TSP | |||
Lippujen tarkastus(2) | 8-13 | Hanna S_R/Mes Saara/TPP |
| 13-18 | Pasi/Mes | |||
Järjestysmies kortillinen(4)? | 7-11 | Liisa, Jorma | 11-15 | Risto, Alice, Kari (Orpe), Liisa, Jorma | 15-19 | Risto, Alice | ||
Opastaja/järjestys- miesten apuri(4) | 7-11 | Anni/TWP Tatiana/Turk
| 11-15 | Viveca/TBP Jani/TWP Erika/Turk | 15-19 | Liisa/Pink | ||
EA yleisölle(1) | 8-13 | ??? | 13-19 | Hanna/Hop | ||||
Siivousryhmä (2) jäänpaikkaajat voi hoitaa myös | 12-17 | 17-21 | ||||||
Aitiot & Orpe | Jenni | |||||||
Palkintojenjako rakentajat (6) HOITUU | 17-> | Jari V/Turk Jani R/Turk Maija/Turk IIda/Turk Roosa | ||||||
Lahjatytöt+emo(1+4) Määrätään | HOIDOSS Ryhmä 4 | HOIDOSSA Ryhmä 5 | HOIDOSSA Ryhmä 6 | |||||
Palkintojenjako tarjotintytöt (3) Määrätään | HOIDOSSA | |||||||
Mitalienjakaja Kukittaja Kiertopalkinnot | HOISOSSA | |||||||
Palkintojenjaon organisointi | Piia & Jenni | |||||||
Somettajat (3) | 8-12 | Iida/Turk | 12-16 | Laura/Hop | 16-20 | Laura/Hop | ||
Valokuvaajat (1-2)Katotaan vuorot vielä lähempänä | 8:30-13 | Inga/Turk | 13-19 | Toni R/Mes Riku | ||||
| ||||||||
Kaluston purkaja (4) | n.19:30 | Hannu T | ||||||
Pleksien kiinnittäjät(8) | n.19:30 | Markus H/Prons Jari V/Turk Tommi Re/Kult |