Talkooilmoittautuminen

Talkootehtävä

Su 8.4 klo 12

Su 8.4 klo 15

Ma 9.4 klo 9.30

Kuulutus (1hlö)Eija Toivanen (TWP)Eija Toivanen (TWP)Pia Niemi (hopeiset)
Musiikinsoitto (1 hlö)Pauliina Paavola (Silverit)Pauliina Paavola (Silverit)Pauliina Paavola (Silverit)
Valot (2 hlö)

Jani Luoma-aho (TPP+Silverit)

Sanna Luoma-aho (TPP+Silverit)

Minna Snellman (TPP)

Harri Liekola (PH)

Jani Tykkälä (TWP)
Ilkka Hietsalo (TWP)
 

Kahvio (6hlö)

Kirsi Elo (Kultaiset)

Hanna Soijärvi (Turkoosit)

Piia Niemi (Hopeiset)

Maarit Simola (Hopeiset)

Anna Huovila (Pinkit/Turkoosit)

Satu Sinkkonen-Suomalainen (Turkoosit)

 

Päivi Pajari (TWP)

Arto Toivanen (TWP)

Milja Ranta (TWP)

Anna Ahola (TWP)

Minna Kujala (Turkoosit)

Merja Forsström (Hopeiset)

------
Arpajaiset, Onnenpyörä (1-2 hlö)

Anna-Mari Hämäläinen (Pronssit)

Katja Haapanen (Pronssit)

Pia Grahn (Pronssit)

Inga (Turkoosit)

------
Ruusumyynti (1-2 hlö, TPP)

Salla Mickos (TPP)

Tiina Mattila (Pronssit)

Saija Suorsa (TPP)

Mikael Nieminen (TPP)

------
Lipun- ja käsiohjelmien myynti (1-2 hlö)


Hanna Savelainen (Pronssit)

Heidi Kaipela (Pronssit)

Kutsuvierasliput:
Jenni Reiman (Kultaiset)

Suvi Pöyry-Mannari (TWP)

Niina Dahl (PH)

Kutsuvierasliput:
Jenni Reiman (Kultaiset)

------
Liikentenohjaus (1-2 hlö)Jorma Pahtaharju (Pinkit)TARVITAAN 1TARVITAAN 1
Lavastus (TSP+Yksärit)

Jani Reijola (Hopeiset)

Liisa ja Jonne Kunnas (PH+TSP)

Mika Mäenpää (TSP)

Tommi Reiman (Kultaiset)

Tylli (TSP)

Kilpeläinen (TSP)

Kauppi (TSP+PH)

Jensen-Munk (TSP)

Kuisma (TSP)

Olli Ravi (Pronssiset)

Mika Mäenpää (TSP)

Tylli (TSP)

Kilpeläinen (TSP)

Kauppi (TSP+PH)

Jensen-Munk (TSP)

Kuisma (TSP)

Jani Tykkälä (TWP)

Ilkka Hietsalo (TWP)

Vesa Tyyskä (TWP)

Susanna Heikkinen (Pinkit)
 

Asta Laitinen (TWP)

Valokuvaus (1-2 hlö)

Sauli Jäntti (TPP)

Toni Ranta (Messinkiset)

Toni Ranta (Messinkiset)

 

 

Infotiski                                                  

Laura Rytinki  (Tinat)                    Maija Vihervirta-Nikula (Tinat)                           --------------                
Katsomojen siivous                             TBP                                           TBP                       -------------------------


Arpajaisvastaava: Satu Vahter (TWP)Näytösvastaava: Petra Vainio-Tykkälä (TWP) vainiotykkala@hotmail.com p. 0503707841

Lavastevastaava: Ani Kauppi (TSP)

Kahviovastaavat: Satu Lehtola ja Anna Laurila-Ravi alaurilaravi@gmail.com

 Ilmoittaudu tästä kevätnäytöksen talkoisiin:

*
*
*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.